top of page

המלצות

אביב, ערכנו אתך סיור במנזרים וכנסיות בהרי ירושלים – בבית ג'ימאל, מנזר יוחנן במדבר והמוסקוביה בעין כרם.

בכל מקום שעצרנו העשרת אותנו בידיעותיך הרבות על המקום, ההקשרים ההסטוריים והתרבותיים שלו, הגיאוגרפיים וגם האקטואליים. למדנו ממך על דמויות מערש העולם הנוצרי ולעולם לא נשכח את סטפנוס! מעבר לידע, נהנינו מאישיותך הנעימה, חוש ההומור, והמידה הנכונה של דיבור ביחס לנוכחות במקום. הגענו למסקנה שהנך המדריך המושלם!

דפנה שור, ספריית האוניברסיטה הפתוחה

חגגנו יום הולדת משפחתית בעין כרם עם אביב. הוא לקח אותנו למקומות חדשים ומופלאים שלא 
ידענו שמסתתרים בירושלים, ושילב באופן מושלם בין סיור מעשיר מאוד לבין יום טיול כיפי ונעים. אביב מקצועי ביותר ויודע להעביר את הידע הנרחב שלו בצורה מעניינת ונגישה, עם המון סבלנות, הומור ויצירתיות. 
מומלץ בחום רב!!

ירדן מאירוביץ 

היכרותי עם אביב הרצליך מזה 8 שנים. אביב החל את דרכו ביד בן צבי כמדריך נוער כשאני הייתי בתפקיד רכזת ההדרכה ביד בן צבי, ומאז צמח והתפתח, עבר קורס מורי דרך והדריך באנגלית ובעברית.

אביב מצטיין בעבודתו, הוא בעל נסיון רב בעבודה חינוכית ועוסק בשלל תחומים שמאפשרים לו לתת נופך נוסף להדרכה. הוא יוצר קשר מצוין עם המודרכים, רציני, משקיען ומאוד אחראי. כיום הוא מדריך קבוצות מגוונות ומדריך בקבוצות המגיעות לקורסים ביד בן צבי. איש נעים הליכות, מעמיק בהדרכות, בעל ידע רחב, ומעל לכל תמיד חוויה מהנה.

גלי שבת-ברזאני, רכזת הדרכה ביד בן צבי

במסגרת עבודתי עם קבוצות סטודנטים מהארץ ומחו"ל יצא לי להנות ממספר סיורים בהדרכתו של אביב. מעבר לזמינות הרבה ווהשקעה לפני כל סיור, אביב ידע להתאים ולבנות כל מסלול לקבוצה הספציפית שאותה הדריך, להציע אטרקציות מעניינות ובעיקר להעביר סיורים מרתקים המכילים היסטוריה, סיפורי עם, אגדות אורבניות, מפגש עם אוכלוסיות שונות, טעמים וריחות בצורה המרתק והעמניינת ביותר שניתן.
אביב הפך להיות מדריך הבית שלי ושל עוד רבים אחרים ואשמח להמליץ עליו באופן אישי למי שמחפש מדריך

בארץ, הן לקבוצות ישראליו והן לקבוצות מחו"ל.

ענבל מגן

רצינו לנסוע לירדן בחופשת הפסח אבל מלבד כמה מסלולים שהמליצו לנו, באמת לא ידענו מה יש לעשות שם. אביב ארגן לנו טיול של 6 ימים משוגעים בירדן. החל מהמעבר גבול, תיאום עם נהגים, המלצות למקומות לינה ועד הדרך חזרה ארצה- אביב דאג להכל ואנחנו נסענו בראש שקט ורגוע ! הידע הנרחב של אביב בכל כך הרבה תחומים - גאוגרפיה, היסטוריה, דת ותרבות הפכו את הנסיעה שלנו לחוויה מטורפת ואת הביקורים שלנו באתרים השונים למעניינים ומהנים. אביב לקח אותנו למסלולים בטבע- נחל זרד ו-ואדי דנה, לערים ייחודיות מלאות בקסם - כמו מדבא וג'רש, ואפילו עצרנו בחומוסייה מקומית וטעימה בטירוף בעמאן. השילוב בין הטבע לעיר, יחד עם הידע של אביב (אגב- הוא דובר ערבית שזה כמובן היה יתרון גדול), יצרו חוויה מיוחדת במינה שחשפה אותנו לירדן ולייחודיות שבה ! תודה רבה אביב! נתראה בשנה הבאה :)

ברק ניסן

סיירנו יום שלם עם אביב בירושלים ולא בפעם הראשונה. אביב בחור צעיר כריזמטי ושופע ידע. מכיר היטב את ירושלים על כל רבדיה מחובר לדמויות מעניינות בעיר וגילה לנו ירושלים אחרת ירושלים עכשווית. היה תענוג גדול לטייל עם אביב ואין ספק שנשוב לטייל איתו ולגלות איתו פינות חמד נוספות ודמויות המיוחדות לעיר.

                                                                                                                                                               רונית גולד

35924a05-7904-4075-b930-429d99328800
d723da28-dc25-4c51-bb05-c1853d4af6f6
bottom of page